Ładowanie ...

Wydarzenia w MaluMika

Bądź na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi w naszym lokalu.

Pamiętaj, że zawsze można wpadać na malowanie bez wydarzeń!

19 marca 2018

Warsztaty Malowania: Talerz wielkanocny

Wiosna oznacza dla Nas dwa kolory: żółty i pastelowy niebieski . Wiosna to też Wielkanoc. Wiosna to także deszcz. Wiosna to, też świetny czas na malowanie specjalnego talerza w MaluMice. Nasz wiosenny talerz, który pomożemy Ci pomalować, krok po kroku będzie kolorowym dodatkiem do Twojej kuchni - oraz Twojego wielkanocnego stołu. Liczba miejsc jest ograniczona - zarejestruj się na kontakt@malumika.pl lub 728-401-209. Koszt: 65zł. Czas: 18:00

21 marca 2018

Warsztaty Malowania: Portugalskie Kafelki

Jedną z najbardziej zapadających rzeczy w pamięci po podróży do Portugalii są kafle. Spotykamy je tam wszędzie w kolorze niebieskim i żółtym, ale także czerwony i zielonym. Podczas tego warsztatu będziemy mieli szansę stworzyć Nasze własne kafelki w stylu portugalskim. Zapewnimy wzory i pomożemy Ci stworzyć coś, co pozwoli przywołać wakacyjne wspomnienia  za każdym razem, gdy na nie spojrzysz. Jeśli chcesz, kafelek możemy również zamontować do podstawy z korka, aby służył jako podstawka pod filiżankę do kawy lub pod gorace naczynie na Wielkanoc. Koszt: 10 cm kafel, 20 zł; Kafel 15 cm, 28 zł; Kafel 20cm, 35zł. Korek jest dodatkowy koszt (w zależności od wielkości płytki). Czas: 18:00. Liczba miejsc jest ograniczona - zarejestruj się na kontakt@malumika.pl lub 728-401-209.

23 marca 2018

Warsztaty Malowania: Talerz do jajek

Jajka, jajka wszędzie! To pora na jajka i chcemy mieć pewność, że Twój wielkanocny stół będzie gotowy na to gotowy. Właśnie dlatego malujemy specjalny talerz do jaj! Przygotowaliśmy świetne projekty, tak aby jedzenie jaj było zabawą w te Święta! Koszt: 85zł. Czas: 18:00.

Liczba miejsc jest ograniczona - zarejestruj się na kontakt@malumika.pl lub 728-401-209.

28 marca 2018

Warsztaty z Glina: Zrób sobie talerz

Dołącz do Karoliny w środę, aby zrobić swój własny talerz. Rozwałkuj glinę i spersonalizuj jej kształt - może forma kota lub potrzbna Ci deska do kanapek?, albo uchwyt na pierścionki lub też stojak do wina i kieliszków. Możliwości są nieskończone! Następnie, My wypalimy Twoją pracę, a Ty możesz wrocić do malowania w wybranym przez siebie czasie. Stwórz z nami coś wyjątkowego! Koszt: 50-70 zł w zależności od wielkości talerza, który wykonasz. Czas: 17:30. Liczba miejsc jest ograniczona - zarejestruj się na kontakt@malumika.pl lub 728-401-209.