Ładowanie ...

Wydarzenia w MaluMika

Pracownia otwarta jest przez cały tydzień – przyjdź w dowolnym dla Siebie momencie – nawet w dzień poza wydarzeniem. Natomiast często też organizujemy specjalne wydarzenia (tematyczne), jak: Babski Wieczor, Bajki dla Dzieci (połączone z malowaniem) czy cykl 'Świetna Środa' oraz inne promocje, o których informujemy na bieżąco – sprawdzaj stronę regularnie!

25 lutego 2018

Warsztaty lepienie na Dzień Kobiet

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, prowadzimy niezwykłe warsztaty robienia/lepienia róż i innych kwiatów z gliny. Jeśli chcesz, możesz je przykleić do wazonów zrobionych przez nas na kole garncarskim (my zapewnimy wazony, a ty kwiaty). Zrób coś bardzo trwałego dla swoich kochanych kobiet ze wsparciem Karoliny, zawodowego ceramika. Prace będą wypalone i gotowe do pomalowania do 2 marca. Wszystkie prace malowane do końca dnia 4 marca będą wypalone przed Dniem Kobiet. Zapisz się przez email kontakt@malumika.pl lub telefon 728-401-209. Zaczynamy o 11:30, trwają 1,5-2 godziny. Koszt: 35zl za kwiaty, 80zl za kwiaty+wazon.

28 lutego 2018

Warsztaty malowanie w marokańskim stylu

Maroko jest znane koloru! Jest to kraj pełny ciekawej historii – i ceramiki! Dlatego skończymy luty (najbardziej szary miesiąc) z naszymi najbardziej kolorowymi warsztatami, które dotychczas prowadziliśmy! Będziemy mieć wzory, które ułatwią zrobienie talerza lub pudełko swoich marzeń! Zaczynamy o godzinie 18:00. Cena: 53zł /talerz; średnie pudełko: 50zł.

4 marca 2018

Warsztaty z gliną: Zrób formę sam

To czas na zrobienie własnej formy! Dwuczęściowy warsztat rozpoczniemy w niedzielę 04.03 o 11:30, ucząc się o glinie i odlewaniu, a następnie stworzymy własne formy: kot, pies, filiżanka lub kubek! Tydzień później, czyli 11.03, udekorujemy nasze formy! Koszt: 35zł od formy, możesz wybrać miedzy psem lub kotem, 45zl to koszt zrobienia autorskiej filiżanki , 60zł to koszt dużego kubka. Rezerwacja jest wymagana.

1.sesja: 04.03

11:30 – 3 miejsca

12:30 – 3 miejsca

14:0) – 3 miejsca

2.sesja: 11.03, po 15*

*Malowanie może się odbywać w inny dzień.

 

7 marca 2018

Zrób czas - Zrób zegar!

Która jest godzina?!  CZAS NA ZEGAR. Wreszcie jest czas na wiosnę. Przygotuj się na najbardziej świeżą porę roku i zrób z nami zegar. Wybierasz formę, którą chcesz użyć jako tarczę zegara, potem pomagamy ją pomalować i zamontować mechanizm po wypaleniu. W dniu warsztatów wybierasz mechanizm, który najbardziej ci pasuje. Zaczynamy o godz. 18:00. Cena: od 60zł do 110zł zależy od formy i mechanizmu.

8 marca 2018

Babski wieczór z okazji Dnia Kobiet

Kobitki! Wszyscy będą traktować Was dobrze cały dzień; wieczorem możecie potraktować siebie jeszcze lepiej.  8 marca – w Międzynarodowy Dzień Kobiet, świętujemy wszystko, co jest kobiece! Dołącz do nas na darmowy kieliszek musującego wina i przekąski i świątuj razem z nami! W tym samym dniu wszystkie kobiety dostaną 10% zniżki na malowanie jakiekolwiek formy. Zaczynamy o godz. 18:00. Zgromadźcie przyjaciółki i obchodźcie swoją kobiecość z nami w MaluMice!